Kuzenimin götüne sürttüm

Merhaba arkadaşlar Kuzenimle aramda geçen ilişkimi yani seximizi sizlere anlatıyorum. Dinlerken sizinde hoşunuza gidip hayaller kuracağınıza inanıyorum tabi güzel bir kuzeniniz varsa yani alımlıysa ben şanslıyımki bir tane var. Odaardtık benim Herneyse Kuzenim mutfaktayken arkasaından geçeyim dedim ve yanlışlıkla götüne sikimi sürttüm o kadar kendimden geçtimki anlatamam Bende o an tahrik oldum ve aklımdan çeşitli şeyler geçti. Onu sikmek için kafamda plan kurdum. Akrabam olduğu için ilk başta yanlış geldi fakat kendime hakim olamayıp onunla seviştim. Meral güzel bir kızdı ve bana bilerek mi yaptı diye bir bilgim yok.
Kuzenim bize tatile gelmişti. Gündüz evde kimse olmuyordu ve en erken eve ben geliyordum. Bu aralar okul ile aram pek olmadığı için erken çıkıp geliyordum. Evde yatarak kafamı dinliyordum. Sıkıntılar üst üste gelmeye başlayınca bende kendimi mutfağa attım. Mutfağa girince kendi ağız tadıma göre bir şeyler hazırladım. Yemek hazırladığım sırada kuzenim geldi. Kocaman memeleri vardı ve bana sürtünerek geçti. Zaten o anda direk penisim tavan yaptı. Okuldaki kızlar beni baştan çıkarıyordu. Acayip şekilde zevke geliyordum ama olduğu gibi iniyordu. Ne yapacağımı şaşırdım ve bir kaç kere daha gidip gelmeye başladı.
Bilerek yaptığını anladım ve son geçtiğinde belinden sarıldım. Dar eşofman giymişti ve direk indirdim. Sonrasında hemen yarrağımı amına sokarak sikmeye başladım. Oh hadi hızlı devam et dediğinde bilerek yaptığını anladım. Onu masanın üzerine domalttım ve sikmeye devam ettim. Onu sikme zevkini yaşarken yemeği de yaktım.

Bir cevap yazın