Gelinimiz Hem Oğluma Hem Bana

Ben 52 yaşında hala kendini genç hisseden sekse düşkün bir adamım. Eminim ki benim gibi düşünen çok sayıda insan vardır. Ensest bir seks hikayesi ile sizlerleyim. Aslında düşününce ensestte sayılmaz. Çünkü bu hikaye oğlumun eski karısı ile aramızda yaşandı. Oğlumun eski karısını oğlumla birlikte siktik ve üçümüzde bundan çok zevk aldık. Benim oğlum eşi ile şiddetli geçimsizlikten dolayı boşandı. Ama sanmayın ki benim gelinimle ilişkim boşandıktan sonra başladı onu boşanmadan önce de sikiyordum. Bazılarınız benim hakkımda kötü düşünebilir, insan hiç gelinini siker mi diyebilirsiniz ama emin olun gelinimi görseniz siz de onu sikmek istersiniz. Zaten çok azgın bir kadındır ve sikilmek için can atar. Beni de o azdırdı zaten. Şu anda bu ilişkiyi sizlere anlatırken çok zevk alıyorum ve yaşadıklarımdan da asla pişman değilim. Oğlum da gelinimle evlenirken onun ne kadar kaşar bir kadın olduğunu biliyordu zaten.
Son zamanlarda oğlum ve gelinimin arası bozuktu artık boşanacaklardı ve bizim de ilk ilişkimiz o zaman oldu. Baktım oğlum gelinimi sikmiyor ben neden sikmeyeyim diye düşündüm. Size gelinimi övmek gibi olmasın ama yatakta gerçekten çok iyi. Resmen yatakta bir porno yıldızı gibi oluyor ve bu da sikicisini çok memnun ediyor. Gelinimin ne kadar orospu olduğunu biliyordum ama bu anlatacağım hikayedeki kadar olduğunu hiç tahmin etmiyordum. Neyse hemen anlatmaya başlayayım. Evde takıldığım bir gece telefonum çaldı. Arayan benim ateşli gelinimdi. Beni evine davet etti. Ben bu fırsatı kaçırır mıyım hemen çıktım gittim. Yolda bile inanın çok heyecanlıydım. Evine vardığımda beni yine en seksi geceliği ile karşıladı. Ev hanımı olmasına rağmen manken gibi bir fiziği vardı. Hemen içeriye girdim ve o an hayatımın şokunu yaşadım. Kapıda kalkmış sikimle içeriye girdiğimde oğlum da karşımda duruyordu. Ama oğlumun bu durumdan rahatsız olmaması benim de biraz olsun içimi rahatlattı. İçeriye geçtim ve bana durumu açıkladılar. Benim azgın gelinim onu ikimizin aynı anda sikmesini istiyormuş. Oğlum bunu kabul etmiş ben de ettim. Bu arada benim oğlumun siki gerçekten çok büyüktür ve gelinimin ikimizi aynı anda alacak olması beni çok heyecanlandırdı.
Aramızdaki sohbet bittikten sonra artık icraata geçmenin zamanı gelmişti. Oğlum duşa girdi ve biz gelinimle hemen sevişmeye başladık. Ben yatağa uzandım ve gelinim bana muhteşem bir sakso çekti. Ama ben oğlum gelmeden boşalmak istemiyordum. Biz bunları yaparken nihayet oğlum geldi ve o muhteşem anlar da başlamış oldu. Gelinim bana sakso çekerken oğlum arkasına geçip yarağını göt deliğine sokuverdi. Ama kadın hala aynı şekilde saksoya devam ediyordu. Sanırım daha önce götten çok vermişti. O bana saksoya devam ederken oğlum götünü sikmeye devam etti. Biraz sonra gelinim onu durdurdu ve kalkıp yarağımı amına almaya başladı. Yarrağım amına girerken ben de büyük bir haz duyuyordum. O yarağımı aldıktan sonra oğlum sikini tekrar göt deliğine yerleştirdi. Bir yandan da kalçalarından tutup gelinimi yarağımda zıplatmaya başladı. İnanın daha önce böyle bir zevk yaşamamıştım. Gerçekten bu kadın tam bir orospuydu. Hem zıplıyor hem de inlemeleriyle odayı çınlatıyordu. O kadar büyük bir zevkti ki kendimi tutamadım ve amına patladım. Ben boşalırken oğlum arkasında sikmeye devam etti. Hatta benden 10 dakika sonra o da götüne patladı. Bu sırada gelinim kaç defa orgazm oldu onu bile bilmiyorum.